Czas i koszty dostawy

 

Wysyłka:

Zakupione produkty dostarczamy Klientom na terytorium Polski za pośrednictwem firm: DHL – przesyłki kurierskie lub Raben - przesyłki paletowe.

Dla wygody Klientów, zakupy cięższe lub o większych gabarytach, wysyłamy przesyłką kurierską w 2 lub nawet 3 paczkach po to, by możliwe było dostarczenie ich do samych drzwi (wniesienie ich na piętro w bloku kurier realizuje tylko dla paczek do wagi 30 kg, a niektóre nasze produkty mogą przekroczyć ten pułap). Wszystkie paczki dostarczane są w jednej przesyłce (za jednym razem).

W większości przypadków nasze produkty muszą być wysłane jako przesyłki niestandardowe, podlegające podwyższonej opłacie (zawierajace elementy szklane, kruche i delikatne). Niektóre produkty, ze względu na ich specyficzne cechy, wysyłamy przesyłką paletową. Przesyłka paletowa charakteryzuje się tym, że towar dostarczony jest pod wskazany adres i wypakowany z samochodu na grunt - Klient sam musi zadbać o wniesienie do mieszkania, domu czy innego pomieszczenia dostarczonej przesyłki (wraz z paletą).

Forma przesyłki:

Niektóre modele biokominków dostarczane są w formie wymagającej samodzielnego złożenia w całość. Montaż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi - elementy montażowe, jak wkrętki i trzpienie można (a wręcz należy) dokręcić palcami, z wyczuciem; unikając ryzyka mechanicznego uszkodzenia jakiejś części (np. szyby), spowodowanego zbyt mocnym jej dokręceniem.

Wkład do biokominka stanowiący integralną część kompletu, zawsze znajduje się w odzielnym opakowaniu do samodzielnego umieszczenia go w biokominku - dotyczy to również biokominków wysyłanych w całości.

 
Koszt dostawy:
 
Przesyłka na terytorium Polski jest u nas jest zawsze bezpłatna.
 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl